» Alexa Rank Düşürme Hakkında Sıkça Sorulan Sorular ...

1) Alexa Nedir?
Alexa Amazon.com tarafından kurulmuş sitelerin popülaritesini yansıtma amacı güderek işleyen bir sıralama mekanizmasıdır. Alexa sayesinde web siteler ziyaret edildikleri sayıya, içeriğe ve kalitesine göre sıralanmaktadır. Bu sıralama dünya çapında gerçekleşmektedir.

2) Neden Alexa Sıralaması Önemlidir?
Web siteleri birçok ticari kuruluş tarafından Alexa değerine göre önem taşımakta ve değerlendirilmektedir. Reklam amaçlı çalışan birçok kurum ve kuruluş alexa değerlerini kıstas almakta, reklam verme konusunda da bu değerlere itibar göstermektedir. Bu yüzden Alexa sıralaması dünya çapında çok rağbet gören bir ölçüttür.

3) Alexa Toolbar Nedir? Ne İşe Yarar?
Alexa sisteminin web sitelere sağladığı birçok olanak mevcuttur ve bu olanaklar arasında Alexa toolbar da yer almaktadır. Günümüzde birçok uygulamanın toolbar özelliği mevcuttur ve bu şekilde kullanıcılar uygulamaya çok daha hızlı bir şekilde ulaşabilmektedir. Alexa sisteminin toolbar özelliği de aynı şekilde kullanıcılar için çok daha rahat ve kolay bir kullanım sağlamasıdır. Alexa sisteminin toolbarı sayesinde web sitesinin ziyaretçi performansı çevirimiçi olarak izlenebilir ve aynı şekilde ziyaret edilen web sitenin de ziyaretçi performansı kolayca görülebilir.

4) Alexa Sıralamam Nasıl Düşecek?
Alexa'da sıralamanız hizmetimizden faydalanmanız durumunda yapacağımız taktiksel çalışmalarla düşmeye başlayacaktır.

5) Alexa Hizmetinizden Faydalanmak İstiyorum Ne Yapmam Gerekiyor?
Hizmetimizden faydalanabilmeniz için paketlerimizden birini tercih ederek satın al butonuna tıklayıp ödeme sayfamızdan hangi paketten yararlanmak istiyorsanız ödemesini yapmanız gerekmekte ve iletişim formundan da hizmet almak istediğiniz site adres bilgilerinizi göndermeniz gerekmektedir. Ya da irtibat telefonumuzdan, skype adresimizden de müşteri temsilcimizle görüşerek hizmet paketlerimizin siparişini verebilirsiniz.

6) Nasıl Sipariş Vereceğim?
Alexa paketlerimizden hangisinden yaralanmak istiyorsanız satın almanız ve iletişim formumuzdan ya da telefon numaramızdan irtibat kurmanız yeterlidir.

7) Hizmet Ne Zaman Aktif Olur?
Hizmet paketlerimizden biri için ödeme yaptıktan sonra firmamız tarafından kısa süre içerisinde hizmet paketi siteniz için aktif olacaktır.

8) Alexa Rank Değerimin Düştüğünü Nasıl Gözlemleyeceğim?
Alexa Global Rank değerinizi sitenize koyacağınız Alexa rank kutucuğundan ya da www.alexa.com adresinden sorgulatarak Global Rank “Dünya” sıralamanızın düştüğünü gözlemleyebilirsiniz.

9) Alexa Hizmetinizden Faydalanmak İçin Sitemin Hangi Şartlara Sahip Olması Gerekli?

Alexa hizmetimizden faydalanacak olan sitelerin “Alexa Global Rank değeri almış olması gerekmektedir.” Ayrıca ” Yasa dışı, ahlaki değerlere aykırı siteler hizmetimizden faydalanamazlar”.

10) Alexa Sıralamalarında En İyi Sonucu Nasıl Alabilirim?
Hizmetimizden en faydalı ve randımanlı şekilde sonuç almak istiyorsanız “ 3 AYLIK süre ile hatta devamlı olarak” kullanmanızı kesinlikle önermekteyiz. Hizmete aylık süreçlerde devam etmemeniz durumunda “ Alexa Dünya Global Rank değerinizin gerilemesi” muhtemel sonuçlar dahilinde olacaktır.

11) Alexa Rank Hizmetiniz Kesinlikle Garantili mi?

Evet Alexa Global Rank düşürme hizmetimiz kesinlikle garantilidir. Aldığınız paketlerdeki Alexa Global Rank değerlerini müşterilerimize taahhüt ediyoruz!

 

KALİTE BAŞARIYI GETİRİR!

 

   
Copyright © 2011 www.tekilziyaretci.com All rights Reserved.